Mikulášský turnaj 2018 ml. přípravka

Dne 2. prosince 2018 se konal u nás v hale halový Mikulášský turnaj mladších přípravek. Naši kluci se velmi snažili a šli do každého zápasu s dobrou náladou a touhou chtít vyhrát. To se nám bohužel nepovedlo i přes naši velkou snahu a úsilí. Ačkoli víme, že slovo „vyhrát“ není u nás na úplně nejvyšším místě, kluky velice výsledné 4. místo dost mrzelo, jelikož jsme do posledního zápasu sahali po stříbrné příčce.V hale byla navozena velmi příjemná fotbalová atmosféra, každou poslední minutu utkání a v průběhu přestávek hrály různé písničky, které udržovali příjemné prostředí.Tímto článkem bychom chtěli především poděkovat všem týmům, trenérům a hlavně klukům, kteří se zúčastnili a předváděli opravdu skvělé výkony, ale také bychom chtěli poděkovat rodičům, kteří přišli fandit a děti podpořit. Myslím si, že jsme si všichni tento den velmi užili.

Výsledky:

• 1. SK Slavie Praha2